Nový Mercedes-Benz SL – lehký a luxusní - Novinky - Arval Drive4life

Facebook Twitter Vimeo RSS

Novinky

Nový Mercedes-Benz SL – lehký a luxusní

16. února 2012, 18.13 | Novinka stuttgartské automobilky, navazující na slavnou, takřka padesátiletou tradici sportovních modelů řady SL, nabízí špičkovou techniku, skvělou aerodynamiku a vysoce komfortní interiér.

Ve srovnání se svým předchůdcem je nové „eselko" o pět centimetrů delší a takřka o šest centimetrů širší, což se odráží nejen v prostornějším interiéru, ale i na celkovém designu karoserie, který mnohem modernější a dynamičtější s veškerými atributy současného stylistického trendu značky Mercedes-Benz. Ryze sportovní střih dvoumístného roadsteru SL podtrhuje jeho mimořádně zdařila aerodynamika. Karoserie vozu je zhotovena výhradně z různě zpracovaných hliníkových komponentů, je o 110 kg lehčí než u staršího modelu a navíc je mimořádně bezpečná a tuhá.
Nové roadstery SL se mohou pochlubit nejen prvotřídními asistenčními a bezpečnostními systémy, které používají vrcholné modely třídy S, ale také mnoha dalšími technickými novinkami, mezi něž mimo jiné patří jedinečný systém ozvučení interiéru či systém ostřikování čelního skla MAGIC VISION CONTROL. K dispozici jsou tři různá dřevěná ozdobná obložení kombinovaná se dvěma různými hliníkovými dekory a nechybí ani osvědčený "Cockpit Management a Data System COMAND" (či vyspělejší COMAND Online) doplněný o TFT barevný displej s úhlopříčkou 17,8 cm..

 

Více na AutoWeek

Tématické zařazení:

 » Media  » Novinky